Sırbistan’ın yeni cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic

Hepimizin tuvaletinin tıkandığı olmuştur. Böyle şeyler özellikle de en olmaması gereken zamanlarda olur. Misafirleriniz gelecektir ve bir anda tuvaletiniz tıkanmıştır. Bu durumda olsanız ne yapardınız?Muhtemelen hemen işten anlayan birisini arardınız.Sizle bunu çözecek harika bir ipucu paylaşıyoruz

Tuvalet tıkandığında ne kadar panik yaptığını dün gibi hatırlarsınız. Yapılan en büyük hata da sürekli sifonu çekmektir. İşten anlayan birisini çağırmak elbette en mantıklısı. Ancak durumun aciliyetine göre beklemek de sıkıntı.

Neyse ki bunu çözecek harika bir ipucumuz var.

Mucize çözüm
Expressen’den aktarılanlara göre tuvaletiniz tıkandıysa bulaşık deterjanı ve su yardımıyla sıkıntıyı kolayca çözebiliyormuşsunuz.Nasıl yapacağım?
1- 4 litre suyu kaynatın.2- Tuvalete yarım su bardağı kadar bulaşık deterjanı dökün.3- Kaynattığınız suyu yavaşça tuvalete dökün.İşte bu kadar kolay!Tuvaletin açılmasının en az 15 dakika sürdüğünü unutmayın. Eğer işe yaramazsa aynı yöntemi tekrar ve tekrar deneyin.Yöntemin işe yaramasının nedeni, bulaşık deterjanının sıcak suyla temas edip çözünmesi ile tuvaletinizi tıkayan her neyse onu ortadan yavaşça kaldırması.